Toimetaja veerud
 
 
 
pühapäev, 16, september 2007
 
Kõigepealt tahaksin öelda, et mulle meeldivad nii Kalevi tenniseklubi ja kui tema inimesed. Teisalt on meie ühiseks rõõmuks üha rohkem tenniseüritusi kõikjal üle Eestimaa. Kolmandaks kipuvad kõik võistlused venima.
Ja kõikjale lihtsalt ei jõua, mõnikord ei jõua isegi klubisse. Võistlustelt või puhkuselt  tagasi tulles tahaksid teada, milliseid võistlusi on peetud või mida klubis uut on. Küsid tavaliselt Lapalt või Eskalt, aga viimasel ajal ei tea enam nemadki enam kõike või on tabelid kadunud.
Ja tuligi siis meile mõte teha klubi kodulehekülg. Uudised kõik üleval ja tule või südaöösel, ikka pääsed lugema - tulemusedki kõik ära toodud ja pildid juures. Või kui Lapa on kellegagi kihla vedanud tunamulluse võistlustulemuse peale, kas Aarelaid kaotas klubi meistrivõistluste II ringis 5:7 või võitis 7:6, siis peab olema üks kindel koht, kust kontrollida saaks.
Kihlavedamine on ju tervist turgutav asi, teadagi.
Praegu on see kodulehekülg veel muidugi pooleli. Siin leidub võõraste inimeste pilte ja seosetut ingliskeelset mula. Aga ära ma neid veel kustutada ei taha, eriti nendele kohtadest, kuhu oleme planeerinud veel paljut: näiteks klubi liikmete nimekirja, klubi presidentide nimekirja, klubi ajaloo lühikokkuvõtte, rahvusvaheliseste ja Pärnu seenioride turniiride ajaloo, lõigu kalevlased - Eesti meistrid jms. Ka 2008.a seenioride rahvusvahelise turniiri inglisekeelse juhendi panime siia üles, sest nii sai ITF-le lubatud. Seetõttu on seenioride turniiri materjalid ka inglise keeles.
Ja palun andke teada, kui mingid lingid ei avane või kui muud asjad ei klapi.
Nagu näete, tööd jätkub. Palun siis veel vabandust, et käesolev leht on saanud liiga tegija nägu või liiga palju vigu sees. Tegijal juhtub!
Loodan Teie kõigi abile, sest ega ma üksi seda koormat vedada ei suuda
< previous2DC0D517-3E1A-470F-BDA3-0590821E41F5.htmlshapeimage_4_link_0
next >4A89B599-0A5A-45D8-A6FF-F2357B4A8A11.htmlshapeimage_5_link_0
Mõni sõna tenniseklubist ja sellest koduleheküljest Heino Raiveti veerud